Estetik Branşlardaki
Eğitimlerimiz

Misyonumuz gereği kursiyerlerimizin ayrıcalıklı yetişmesi ilk hedefimizdir.

Mezun olan kursiyerlerimize mesleğin yanı sıra öz güven kazandırmak amacımızdır. Bunun için kişisel gelişim seminerleri düzenleyerek gelişimlerine destek olmaktayız. Amaç kendi ayakları üzerinde duran öz güvenleri kuvvetli insanlar yetiştirmektir.

GİDECEĞİNİZ YERİ BİLMİYORSANIZ VARDIĞINIZ YERİN ÖNEMİ YOKTUR.

null
Akel Akademi bünyesinde bulunan dünyaca ünlü estetik doktorlar tarafından teorik ve uygulamalı olarak verilen eğitimlerimizde tanımı, kullanımı ve temizliği, Yüz Şekillerine Göre Makyaj Teknikleri, Yüz şekillerinin belirlenmesi
null
Bu teknik sayesinde kellik sorunu yaşayan kişilere yönelik verilecek bu hizmete dair eğitimimizde Akel Akademi uzman kadrosu öğrencilere bu tekniği teori ve uygulamalı olarak anlatıyor.
null

Örümcek Ağı Estetiği cilt sıkılaştırma ve gençleştirme için kullanılan bir yöntem olduğu ve güvenilir bir yöntem olduğu bilgisi Akel Akademi doktorları tarafından tüm detaylarıyla öğrencilerimize verilir.

null

Geleneksel ve tamamlayıcı bir tedavi yöntemi olan Hacamat alanında uzman Akel Akademi uzmanları tarafından tüm detaylarıyla öğrencilerimize öğretilir

null

PRP tedavisi ile kişinin kendi kanıyla vücudundaki bazı hastalıkları iyileştirmek ve cilt gençleştirmenin mümkün olduğu ve ilaç yerine kişinin kendi kanının kullanıldığı PRP tedavisinde özellikle çevresel ve genetik faktörlerle birlikte yavaşlayan hücre yenilenmesinin önüne geçildiği öğrencilerimize dataylıca teori ve uygulamalı olarak anlatılır.

Mezoterapi yöntemi ile cilt altındaki kollajen, elastin gibi yapıtaşlarını uyararak etki sağlayan bir yöntem olan mezoterapinin cilt altı dokularını yenileyerek, cildin yeni yapıtaşlarının gelişimi için olanak sağlayan bir uygulama olduğu bilgisi öğrencilere aktarılır.

Türkçe
WhatsApp chat