Hakkımızda

Akel Akademi’nin hikayesi; 25 yıllık mesleki tecrübesini sektöre gerçek anlamda eğitimli eleman yetiştirmek amacıyla yola çıkan Gülşah Çakmak’la başladı.

Kurulduğumuz günden bu yana Kozmetik ve Estetik alanda toplam 5000’in üzerinde mezun verdik. Mezunlarımızdan birçoğu halen meslek hayatlarına devam ediyor. Bazı öğrencilerimiz kendi güzellik merkezlerini açarak, yine kursumuzdan mezun olan öğrencilerimize iş imkanı sağlamaktadır.
“Yeteneğini Mesleğe Dönüştür, Bir İşin Olsun” sloganıyla tüm mezunlarımıza iş garantisi vermenin ve iş imkanı sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul’un merkez noktalarında bulunan şubelerimiz ve Ümraniye merkez binamız son teknoloji cihazlarla donatılmış teori ve uygulama sınıflarından oluşmaktadır.

Gülşah Çakmak
Kimdir?

Aileden gelen bir yetenekle Kozmetik Sektörünün içinde büyüyen Gülşah Çakmak, eğitimini de bu alanda tamamladı. Nişantaşı Üniversitesi - Saç Bakım ve Güzellik Bölümü’nden mezun olduktan sonra uzun yıllar Kozmetik ve Güzellik sektöründe çalıştı.

Aynı zamanda Plato Meslek Okulunda öğretim görevlisi olarak mesleki birikimini öğrencileriyle paylaşan Çakmak, sayısız seminer ve workshoplarla da adından sıkça söz ettirdi.

Yıllarca hizmet ettiği sektörün eksik yönlerini kapatmak ve eğitimli meslek erbabı yetiştirmek amacıyla kendi akademisini kurarak Mesleki Eğitim alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Akel Akademi adıyla kurulan akademinin çok sayıda öğrencisi bulunmaktadır. Öğrencilerin eğitimini titizlikle yürüten Gülşah Çakmak ve ekibi mezun ettikleri eğitimli elemanlarla Güzellik ve Estetik Sektörüne yön vermektedirler.

Türkçe
WhatsApp chat