Kozmetik Branşlardaki
Eğitimlerimiz

Misyonumuz gereği kursiyerlerimizin ayrıcalıklı yetişmesi ilk hedefimizdir.

Mezun olan kursiyerlerimize mesleğin yanı sıra öz güven kazandırmak amacımızdır. Bunun için kişisel gelişim seminerleri düzenleyerek gelişimlerine destek olmaktayız. Amaç kendi ayakları üzerinde duran öz güvenleri kuvvetli insanlar yetiştirmektir.

GİDECEĞİNİZ YERİ BİLMİYORSANIZ VARDIĞINIZ YERİN ÖNEMİ YOKTUR.

null
Güzellik Uzmanlığı eğitimlerimizde hijyen ve sağlık kurallarına uyarak, cilt ve vücut bakımına dair tüm uygulamaları son teknoloji cihazlar kullanarak estetisyenlik becerisine sahip olmalarını sağlıyoruz.
null
Profesyonel bir kalıcı makyaj sanatçısı olmanın teknik bilgilerini aktarıyor lateks ve canlı modeller üzerinde uygulama yaptırarak eğitim veriyoruz. Eğitimlerin sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Kalıcı Makyaj Sertifikası verilmektedir.
null
İpek kirpik eğitimlerimizde kirpik kalitesi, doğru kirpik uzunluğu, kirpiğin rengi nasıl olmalı ve ipek kirpik bakımının nasıl yapılacağı tüm detaylarıyla uygulamalı olarak anlatılıyor. Eğitim sonunda öğrencilerimize MEB onaylı Sertifika veriliyor.
null
Profesyonel makyaj dersinde doğru ve temel makyaj teknikleri kullanılarak güzel hatları ön plana çıkarabilmek ve kusurlu kısımları ise yok etme tekniklerinin yanısıra renk ve ışık bilgisi, renklerin uyumu, ışığın renkler üzerindeki etkisi öğrencilere öğretilir. Eğitim süresi sonunda sertifika ile öğrencilerimiz mezun oluyor.
null
Akel Akademinin alanında uzman eğitmenleri eşliğinde alınan eğitim sonrasında öğrenciler MASÖR & MASÖZ sıfatı kazanırlar.
null
İstenmeyen tüylerin akım verilerek bir daha çıkmayacak şekilde alınma işlemine dair tüm bilgiler Akel Akademi’nin alanında uzman eğitimci kadrosu tarafından öğrencilere aktarılır. Eğitimimiz süresince öğrencilere son teknoloji Foto Epilasyon cihazları tanıtılarak uygulama yöntemleri teori ve uygulamalı olarak verilir. Eğitim sonunda MEB onaylı sertifika almaya hak kazanan öğrencilerimiz Akel Akademi kalitesiyle aldıkları eğitim referansıyla sektörde yerlerini alırlar.
null
Protez tırnak eğitimlerimizde tırnakları geç uzayanlar ve kendi tırnaklarına istedikleri gibi şekil veremeyenlerin tercih ettiği bu uygulamaya dair tüm detaylar uygulamalı şekilde anlatılıyor.
null
Kuaförlük eğitimlerimizde öğrencilerimize; Saç renklendirme, şekillendirme, saç kesim teknikleri ve bakım işlemlerini, estetik bir yorum katarak yapma becerisi teorik ve pratik olarak verilmektedir.
null
Manikür & Pedikür derslerinde öğrenciler salon sağlığına dair dezenfeksiyon ve sterilizasyon eğitimleri alarak doğal tırnak anatomisi ve sağlığı, manikür-pedikür etapları, teorik bilgi, Manikür ve Pedikür uygulamaları yaptırılarak eğitimlerini tamamlıyorlar.
null
Kirpiklerin uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulaması olan Kirpik Lifting Eğitimlerimiz teori ve uygulama şeklinde verilmektedir.
null
Kalıcı Makyaj Silme Eğitimlerimizde teori ve uygulama olarak eğitim verilmektedir. Bu uygulamada kullanılan cihazlar ve solüsyonlar öğrencilere tanıtılır ve kullanım yöntemleri öğretilir.